نسخه 1.2.0 منتشر شد ...

نسخه 1.2.0 منتشر شد ...

سلام. امیدواریم که حال همتون خوب باشه و از بشقاب خودتون لذت ببرید. از همه دوستان و عزیزان و همراهان، بابت همه نظرات و پیشنهادات و مخصوصا گزارش خطاها خیلی خیلی ممنونیم. امروز که این مطلب نوشته میشه 14 روز از عمر بشقاب میگذره و شما همراهان اولیه، بشقاب بودید و تو این مدت با همه مشکلاتش ساختید.  تو همین 14 روز کلی پیشنهاد و گزارش خوب از شما گرفتیم که سعی کردیم اونهایی رو که میشه به اپلیکیشن اضافه کنیم. اونهایی هم که اضافه نشدن مطمئن باشین تو برنامه ما هستن و فراموششون نکردیم.

تو این نسخه بشقاب یعنی نگارش 1.2.0 مطالب زیر تغییر کردند :

  • اطلاعیه وجود بروزرسانی کمتر ظاهر میشه. فکر میکنیم اینطوری شما بیشتر دوس دارین.
  • از این به بعد میتونید پروفایلتون رو ویرایش کنید و مشکلی نخواهید داشت.
  • خطاهای جزئی که بعضی از کاربران عزیز گزارش کردن رفع شده.
  • امکان پیشنهاد غذا و فعالیت رو از صفحه اونها خواهید داشت. کافیه روی دکمه پیشنهاد غذا و فعالیت در بالای صفحه افزودن غذا یا فعالیت بزنید.
  • نسخه برنامه از این به بعد پایین منو نمیاش داده میشه تا بدونید الان کدوم نسخه رو استفاده میکنید.
  • بروز رسانی لیست غذاها یه مشکل کوچیک داشت که رفع شد. از این به بعد خیلی راحت تر و سریع تر میتونیم غذاهای جدید براتون اضافه کنیم.

در نهایت پیشنهاد میکنم حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام بشقاب بشید. تو این صفحات پستای خوبی براتون میزاریم. مخصوصا کلی پست اینفوگرافیک داریم که به مرور براتون منتشر خواهیم کرد. هنوز هم منتظر پیشنهادات و پیام های شما هستیم و با جان و دل میپذیریم. مطمئن باشید هر حرفی داشته باشید حق با شماست. دوستتون داریم. اگر هم دوس داشتین میتونید با 5 ستاره ما رو در بهتر کردن بشقاب یاری کنید.