سلام به همگی

سلام به همگی

سلام به همگی! بالاخره انتظارها به پایان رسید و اپلیکیشن بشقاب رونمایی شد.

بشقاب یک اپلیکیشن سلامتی با رویکرد محاسبه و شمارش کالری های روزانه شماست. این نوع اپلیکیشن ها نمونه خارجی های خوب و موفقی دارن که به شما یاد میدن چطور خودتون رژیم غذایی رو یاد بگیرید و عادات غذاییتون رو اصلاح کنید. چیزی که مهمه، اینکه بتونید لاغر بشید و لاغر بمونید!، با همه این احوال ما ایرونی ها همیشه کار کردن با این اپلیکیشن ها برامون سخت بوده. چرا؟ جوابش ساده است

  • اولا این اپلیکیشن ها تمام انگلیسی بودن و زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکردن.
  • دوما هیچکدوم از غذاهای معروف و پراستفاده ما ایرانی ها رو نداشتن.

بشقاب سعی کرده با تمرکز بر این دو موضوع مهم همون تجربه کاربری رو به شما ارائه بده و کمکتون کنه خودتون به تنهایی رژیم غذایی مناسب رو بگیرید و عادات غذاییتون رو بهبود بدید.

در فرایند برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن بشقاب یکی از بچه های خودمون اتفاقا همزمان با اپلیکیشن کار میکرد و موفق شد، تو حدود 40 روز، بیش از 12 کیلو کم بکنه. البته خودش میگفت این میزان از کاهش وزن خوب نیست و همزمانی شروع رژیم با ماه مبارک رمضان باعث شد روند این کاهش وزن بیشتر باشه. (حالا با ما باشید تا در آینده گزارش کاهش وزن تپلیمون رو بزاریم. رفیقمون بعد کاهش 12 کیلویی، هنوز 107 کیلو وزنشه :{ )


اپلیکیشن بشقاب سعی کرده روی چند نکته تمرکز داشته باشه :

  1.     دسترسی به لیست غذاها و فعالیت های ایرونی با کالری های درست
  2.     بروز رسانی مستمر و افزودن غذاهایی که قبلا نداشتیم
  3.     کاربری آسان و جذاب برای شما عزیزان
  4.     پیگیری روند کالری و وزن در بلند مدت برای نتیجه گیری بهتر
  5.     محاسبه وزن و کالری مناسب برای شما
  6.     قدم شمار برای کمک به شما در محاسبه فعالیت های روزانه مخصوصا پیاده روی

در آینده با ما همراه باشید تا به مرور مقاله های کمکی و آموزشی رو براتون بزاریم تا کاربری اپلیکیشن براتون راحت تر بشه.

ما همیشه میخوایم بهترین باشیم و بهترین خدمات رو بهت ارائه کنیم٬ تو این راه برنامه‌های زیادی داریم که کم کم باهات در میون میزاریم. یک کمک بزرگی که میتونید به ما بکنید اینه که هر ایرادی دیدین باهامون در میون بزارین تا سریع اون مشکل رفع بشه. البته ما این لطفتو قطعا بدون جواب نخواهیم گذاشت. اگر مشکلی دیدی از طریق صفحه گزارش خطای اپلیکیشن، ایمیل و تلگرام میتونی باهامون در تماس باشی.